Bez kategorii

Włoskie piece kuchenne gazowe z piekarnikiem elektrycznym

Styl retro w kuchni

Styl retro, z wyłączeniem mody z wybiegów, pojawił się w ostatnim okresie także w wystroju wnętrz. Wystrój w takim stylu nawiązuje z reguły do lat 50 a także 60, ale też do sporo wcześniejszych okresów. Polega on nawykreowaniu atmosfery sprzed lat, dziękipomysłowemu skontaminowaniu dawnych inspiracji z nowoczesną stylistyką. Jest dozwolone ogłosić, że jest to konwencjonalny powrót do wzornictwa z z tamtego okresu, jednak w lekko odnowionym wydaniu.

Styl retro w kuchni

Kuchnie w stylu retro są trwałe i niektórym nigdy się nie znudzą. W tego typu stylowych wnętrzach kuchni podziw budzą staroświeckie formy mebli z klasycznymi frontami, rzeźbionymi półeczkami czy też stolikami na ruchomych nogach. Żeby akcesoria kuchenne współgrały do stylu retro, warto dostosować również właściwy piec kuchenny oraz retro piekarnik. Na szczęście na rynku są dostępne także różne piekarniki retro, a także kuchenki.Kuchenki retro
Gdy mowa o kuchenkach, asortyment jest szeroki. Osiągalne są zarówno kuchnie gazowe, elektryczne, jak również gazowo-elektryczne, np. piece gazowe z piekarnikiem elektrycznym, które szczycą się nieustająco największą popularnością. Sumują w sobie bowiem dobre cechy kuchenek gazowych i elektrycznych. Zakupując je do własnej kuchni zaaranżowanej w stylu retro, należy nabyć zarówno stylowy piec bądź piekarnik.
Dawny wizerunek zapewni poprawnie ukończony przedni front, staroświeckie pokrętła a także płyta gazowa retro. Taki kreacyjny piekarnik bądź piec w dzisiejszych czasach przyciągnie każde spojrzenie oraz zainteresuje niejednego, swoim wyglądem przypomni istotnie przeszłe czasy. Co oczywiście nie oznacza, że wyposażenia tego typu są mało współczesne. Cała bowiem elektronika oraz nowoczesność kryje się w ich wnętrzu. Na przykład piekarnik, w zależności od rodzaju, zaopatrzony jest w przeróżne funkcje, tego rodzaju jak: wentylator, grzałka górna i dolny, opiekacz, rozmrażanie, szybki nagrzew, bądź termoobieg.
Również kuchenki gazowo-elektryczne w stylu retro, mimo że z zewnątrz wyglądają na kompletnie przestarzałe, wyekwipowane są w współczesne metody techniczne, w tym np. parę rodzajów wypiekania, a nawet funkcję łatwego mycia.

Oferta produktów w stylu retro: płyta gazowa retro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *